Komentarz do wszystkich spotkań I rundy męskiego Roland Garros [ANALIZA]

Carlos Alcaraz - Roland Garros
Carlos Alcaraz (fot. si.robi / flickr)

Zapraszamy na krótki komentarz odnośnie każdego spotkania męskiej drabinki Roland Garros autorstwa Administratora strony tenisbydawid.pl. Informacje mogą okazać się przydatne.

Dołącz do największej grupy tenisowej w Polsce – Nie śpię, bo oglądam tenis

LINK DO NITKI ANALITYCZNEJ

Ponadto na naszym kanale YouTube znajdziecie analizę na żywo całej kobiecej i męskiej drabinki Roland Garros TUTAJ i TUTAJ. Oprócz tego zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią tekstową turnieju autorstwa Przemysława Dobosza i jego gości TUTAJ.

Zachęcamy także do odwiedzin naszych social mediów, gdzie przez cały rok raczymy Was analizami, typami, zapowiedziami i newsami ze świata tenisa:


Wszystkie zawodowe turnieje tenisa możesz obstawiać w forBET, a korzystając z kodu TBD otrzymujesz pakiet powitalny o wartości 3250 PLN, a w tym m.in. zakład bez ryzyka do 1200 PLN, bonus 100% do 2050 PLN oraz 30 dni gry bez podatku!

forbet - TBD

Dyskusja o tenisie przez cały rok w naszej grupie!

Wspierając nas na Patronite, otrzymujesz więcej analiz

Zakłady bukmacherskie są dozwolone jedynie dla osób pełnoletnich. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem. Graj odpowiedzialnie.

Twórca społeczności Tenis by Dawid, analityk tenisowy, zawodnik amator i organizator Tenis by Dawid Cup. Z wykształcenia geolog.