Świątek z tytułem w Rzymie! Podsumowanie tygodnia [WIDEO]

Świątek - Rzym

Na kanale Tenis by Dawid pojawił się kolejny odcinek z serii HawkEye czyli podsumowanie tygodnia w zawodowym cyklu okiem Jacka Honkisza. W odcinku głównie o dublecie Świątek w Madrycie i Rzymie! Zapraszamy i zachęcamy do zostawienia subskrypcji!

Dołącz do największej grupy tenisowej w Polsce – Nie śpię, bo oglądam tenis

Hat-trick Igi Świątek w Rzymie! Polka po raz trzeci okazała się najlepsza, dominując Arynę Sabalenkę w finale. Hubert Hurkacz rozgrywa swój najlepszy sezon na mączce, czego kolejnym dowodem był występ w stolicy Włoch. Novak Djoković znów sensacyjne odpada na wczesnym etapie turnieju, a po końcowy tytuł sięga Alexander Zverev. Czego dowiedzieliśmy się przed zbliżającym się Roland Garros? Z czego wynika dominacja Igi? Czy Huberta stać na życiówkę w Paryżu i kto odegra główną rolę w Paryżu?


Wszystkie zawodowe mecze tenisa możesz obstawiać i oglądać w Betclic, a wpisując kod TBD podczas rejestracji w pole “kod promocyjny z freebetem otrzymasz pierwszy zakład bez ryzyka do 50 PLN, grę bez podatku, cashout, edycję zakładu, transmisje na żywo oraz wiele innych! Kliknij w poniższy baner i załóż konto z naszym kodem!

betclic TBD
Kod TBD wpisuje się w pole na kod promocyjny na trzeciej planszy!

Dyskusja o tenisie przez cały rok w naszych grupach!