Szalone Monte Carlo! Wspaniałe historie w Billie Jean King Cup! [QUIZ]

Dzisiejszy quiz dotyczy głównie turnieju Masters 1000 w Monte Carlo. Nie zabraknie jednak pytań o inne ciekawe wydarzenia minionego tygodnia. Zapraszamy do zabawy!

117
Created on

Monte Carlo (i nie tylko)

1 / 10

Jednym z ćwierćfinalistów tegorocznej edycji Monte Carlo Masters był kwalifikant. Jego nazwisko to…

2 / 10

Barbora Krejcikova zdecydowała się przekazać na szczytny cel całe swoje wynagrodzenie za występ w meczu Billie Jean King Cup przeciwko Ukrainie. Jaki to cel?

3 / 10

Novak Djokovic po raz trzeci z rzędu odpadł z rywalizacji w Monte Carlo jeszcze przed ćwierćfinałem. Kto okazał się jego pogromcą w tym roku?

4 / 10

Co napisał na kamerze Daniil Medvedev po zwycięskim, zakończonym przed północą meczu z Alexandrem Zverevem?

5 / 10

Jakim wynikiem zakończył się mecz Kazachstan vs Polska w Billie Jean King Cup?

6 / 10

W turnieju gry pojedynczej w Monte Carlo Hubert Hurkacz rozegrał 9 setów. Ile z nich zakończyło się tiebreakiem?

7 / 10

Kilkanaście dni temu ta zawodniczka ogłosiła zawieszenie kariery w wyniku rodzinnej tragedii. Dwanaście dni później zapewniła swojej drużynie awans do finałów Billie Jean King Cup. Jej nazwisko to…

8 / 10

Ile spotkań z rzędu wygrał Daniel Michalski podczas ostatnich turniejów w Santa Margherita di Pula?

9 / 10

W drugiej rundzie Monte-Carlo Masters Matteo Berrettini przegrał pierwszego seta w meczu z Francisco Cerundolo 5:7 pomimo wysokiej zaliczki. Jakie prowadzenie stracił Włoch?

10 / 10

Andrey Rublev zdobył w Monako swój pierwszy tytuł rangi Masters 1000, choć w decydującej partii znalazł się w bardzo trudnej sytuacji. Ile prowadził Holger Rune w trzecim secie?