Tenis by Dawid łączy siły z czołową firmą bukmacherską! Specjalna oferta powitalna!

Od 1 lipca 2021 wyłącznym partnerem portalu Tenis by Dawid oraz turnieju tenisowego Tenis by Dawid Cup została firma Forbet Zakłady Bukmacherskie czyli według notowań trzecia siła w Polsce, która związana jest mocno ze sportem, a szczególnie z tenisem ziemnym.

Współpraca będzie miała bardzo bliski charakter, a społeczność Tenis by Dawid będzie miała wyraźny wpływ na ofertę tenisową bukmachera. Forbet już obecnie posiada czołową ofertę w Polsce, lecz dzięki naszej współpracy zostanie ona ulepszona o wiele elementów, gdyż wiemy najlepiej czego trzeba osobom obstawiającym tenis. Już teraz zachodzą pewne zmiany, które pozwolą naszej społeczności korzystać z szerokiej oferty bukmacherskiej od legalnego dostawcy na bardzo dobrych warunków kursowych.

Forbet będzie także jednym z głównych partnerów naszego turnieju tenisowego i wyłącznym z branży bukmacherskiej, który odbywa się co najmniej dwa razy w roku. Na zawodach będziecie mogli zobaczyć logotypy bukmachera oraz otrzymać wysokie bonusy.

Oczywiście współpraca to także bonusy dla stałych i szczególnie nowych graczy. Bukmacher przygotował bardzo korzystny pakiet powitalny, który można uruchomić dzięki linkowi i specjalnemu kodowi rejestracyjnemu. Nowi użytkownicy otrzymają pakiet powitalny o łącznej wartości 2350 PLN!

  • Bonus od pierwszego depozytu 100% do 2000 PLN + 50 PLN dodatkowo
  • Zakład bez ryzyka do 100 PLN
  • MaxiZysk 200 PLN
  • 14 dni gry bez podatku

!REJESTRACJA!
Kod: TBD

Ponadto przy okazji większych wydarzeń tenisowych pojawiać się będą dedykowane promocje, o których na bieżąco będziemy informować. Pierwszą z nich zamieścimy już w kolejnym artykule, z okazji Wimbledonu.