Tennisform Ticker – wszystkie informacje w jednym miejscu i darmowy okres próbny!

tennisformticker

Od dziś rozpoczynamy współpracę z Tennisform Ticker! To jedna z najciekawszych kooperacji w historii naszej społeczności, gdyż TT idealnie wpisuje się w naszą misję i dzięki tej platformie każdy może być na bieżąco z najnowszymi informacjami ze świata tenisa! Na stronie znajdziesz m.in. opisy spotkań, przerwy medyczne/kontuzje, ruchy kursów, wypowiedzi, komentarze zawodników i wiele innych!

Wszystko czego potrzebujesz by być na bieżąco z wydarzeniami znajdziesz właśnie tam, a z tej strony korzysta wielu ekspertów i bukmacherów. W najszerszym pakiecie subskrybenci mają możliwość śledzenia przerw medycznych na żywo, które bezzwłocznie lądują w panelu, który automatycznie się aktualizuje. Kluczowe zagadnienia, które znajdziesz na stronie:

  • najświeższe informacje
  • raporty meczowe
  • przerwy medyczne/kontuzje
  • wycofania, warunki turniejowe
  • ATP/WTA/Challenger/ITF

Dzięki obszernej bazie danych sięgającej 2012 roku Tennisform Ticker może być używany do tworzenia indywidualnych profili, podkreślając mocne i słabe strony konkretnych graczy, a także wszelkie style gry i preferencje dotyczące pojedynków. Baza danych zawiera raporty z meczów ATP i WTA z prawie 10 lat, zapewniając ogromny wgląd w to, jak gracze radzili sobie ze sobą w przeszłości.

Tennisform odnotowuje także wszelkie wycofania graczy, warunki turniejów, wiadomości o kontuzjach, w tym historyczne przerwy zdrowotne (MTO), powracających graczy i ruchy na rynkach bukmacherskich. Dzięki pracownikom z Europy Środkowej, Wielkiej Brytanii, USA i Australii portal jest w stanie zaoferować usługę całodobowo. Pracownicy oglądają tenis przez niezliczone godziny i monitorują internetowe źródła wiadomości przez cały dzień. Zbierane są wszelkie przydatne informacje z mediów społecznościowych, stron/blogów graczy, wywiadów po meczu i stron turniejów. Usługę subskrybuje ponad 30 bukmacherów i wielu profesjonalnych graczy. Ceny zaczynają się od 20 €.

Co więcej od teraz w ramach współpracy dostęp do serwisu otrzymujecie za darmo na cały najbliższy tydzień! Warto sprawdzić i przekonać się na własnej skórze, jak to wygląda i jakie z tego płyną korzyści.

LOGIN: test@tennisform.com
HASŁO: Tennis999

LINK DO STRONY

tennisformticker

Po upływie darmowego okresu próbnego możliwe, że pojawi się żniżka specjalnie dla naszej społeczności, więc obserwujcie nasze social media!


Dyskusja o tenisie przez cały rok w naszej grupie!