Hubert Hurkacz największą gwiazdą w Bytomiu. Ruszają 94. Mistrzostwa Polski

Hubert Hurkacz największą gwiazdą w Bytomiu. Ruszają 94. Mistrzostwa Polski

Już dziś ruszają Mistrzostwa Polski w tenisie. Wśród najwyżej rozstawionych zawodników zobaczymy najlepszych polskich tenisistów. W Bytomiu zagra m.in. Hubert Hurkacz, Kamil Majchrzak, Katarzyna Kawa czy Magdalena Fręch.

W Bytomiu nie mogły pojawić się dwie najlepsze polskie tenisistki, ponieważ przygotowują się do wznowienia sezonu. Iga Świątek przebywa obecnie w czeskiej Pradze, gdzie weźmie udział w trzydniowym turnieju Tipsport Elite Trophy, zaś Magda Linette trenuje w Chorwacji. W męskiej drabince z „jedynką” jest rozstawiony oczywiście Hubert Hurkacz, który zajmuje obecnie 39. miejsce w rankingu ATP, a w 2016 roku triumfował w Mistrzostwach Polski w tenisie rozgrywanych w Gliwicach. Z „dwójką” zagra Kamil Majchrzak.  Najwyżej rozstawioną wśród pań jest Katarzyna Kawa, z „dwójką” zagra Magdalena Fręch.

Rywalem Huberta Hurkacza w pierwszej rundzie będzie kwalifikant, Jasza Szajrych, a Kamil Majchrzak zmierzy się z Aleksandrem Orlikowskim

Wstęp na korty w Bytomiu jest darmowy, lecz liczba miejsc jest ograniczona. Transmisje z Mistrzostw Polski będzie można oglądać w Polsat Sport i Polsat Sport Extra lub na kanale YouTube, który znajduje się na dole artykułu.

Wszystkie mecze Mistrzostw Polski w Bytomiu, organizowanych przez LOTOS PZT Polish Tour możecie obstawiać u bukmachera Betfan. Betfan oferuje pierwszy zakład bez ryzyka na start do 100 zł! Wystarczy przy rejestracji użyć naszego kodu TBD100.

Close Menu