Hubert Hurkacz największą gwiazdą w Bytomiu. Ruszają 94. Mistrzostwa Polski

Hubert Hurkacz największą gwiazdą w Bytomiu. Ruszają 94. Mistrzostwa Polski

Już dziś ruszają Mistrzostwa Polski w tenisie. Wśród najwyżej rozstawionych zawodników zobaczymy najlepszych polskich tenisistów. W Bytomiu zagra m.in. Hubert Hurkacz, Kamil Majchrzak, Katarzyna Kawa czy Magdalena Fręch.

W Bytomiu nie mogły pojawić się dwie najlepsze polskie tenisistki, ponieważ przygotowują się do wznowienia sezonu. Iga Świątek przebywa obecnie w czeskiej Pradze, gdzie weźmie udział w trzydniowym turnieju Tipsport Elite Trophy, zaś Magda Linette trenuje w Chorwacji. W męskiej drabince z „jedynką” jest rozstawiony oczywiście Hubert Hurkacz, który zajmuje obecnie 39. miejsce w rankingu ATP, a w 2016 roku triumfował w Mistrzostwach Polski w tenisie rozgrywanych w Gliwicach. Z „dwójką” zagra Kamil Majchrzak.  Najwyżej rozstawioną wśród pań jest Katarzyna Kawa, z „dwójką” zagra Magdalena Fręch.

Rywalem Huberta Hurkacza w pierwszej rundzie będzie kwalifikant, Jasza Szajrych, a Kamil Majchrzak zmierzy się z Aleksandrem Orlikowskim

Wstęp na korty w Bytomiu jest darmowy, lecz liczba miejsc jest ograniczona. Transmisje z Mistrzostw Polski będzie można oglądać w Polsat Sport i Polsat Sport Extra lub na kanale YouTube, który znajduje się na dole artykułu.

Wszystkie mecze Mistrzostw Polski w Bytomiu, organizowanych przez LOTOS PZT Polish Tour możecie obstawiać u bukmachera Betfan. Betfan oferuje pierwszy zakład bez ryzyka na start do 100 zł! Wystarczy przy rejestracji użyć naszego kodu TBD100.

Dawid Żbik

lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elitlorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elitlorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit
Close Menu