Promocja „3 za 2”. Kup książki o tenisie i zapłać mniej!

Promocja „3 za 2”. Kup książki o tenisie i zapłać mniej!

Promocja „3 za 2”. Kup książki o tenisie i zapłać mniej!

Wydawnictwo SQN przygotowało dla swoich czytelników specjalną jesienną akcję „3 za 2”, dzięki której w księgarni labotiga.pl do końca września można nabyć trzy tytuły w cenie dwóch. To doskonała okazja, by uzupełnić swoją kolekcję o pozycje związane z tenisem – w tym o wydaną niedawno biografię Rogera Federera.

Już teraz przejdź do promocji -> www.idz.do/3za2-by-Dawid

Na stronie internetowej księgarni labotiga.pl możesz za jednym zamachem kupić chociażby takie tytuły jak „Skazany na Wimbledon” Artura Rolaka, autobiografię Łukasza Kubota czy najnowszą biografię Rogera Federera, która ukazała się w naszym kraju, napisaną przez Rene Stauffera. Innych książek sportowych do uzupełnienia koszyka też oczywiście nie brakuje.

Opis książki SQN Originals: „Roger Federer. Biografia”:

Zajrzyj za kulisy życia i kariery tenisowego geniusza!

W wieku, w którym większość tenisistów już od dawna jest na sportowej emeryturze, Roger Federer zgotował swoim fanom comeback rodem z hollywoodzkich filmów. Szwajcar, jedna z najwybitniejszych postaci współczesnego sportu, pokazuje, że nie istnieją dla niego absolutnie żadne ograniczenia.

Rene Stauffer dzięki wyjątkowo bliskim relacjom z tenisistą burzy „czwartą ścianę” i pokazuje jego ludzką twarz. Z biografii wyłania się obraz człowieka, który z trudnego dziecka, karnie pielącego po swoich kolejnych wybuchach furii ogródek stał się oazą spokoju. Zaangażowanego w pomoc innym do tego stopnia, że peany na jego cześć pisze sam Bill Gates. Obraz perfekcjonisty, podczas tenisowych turniejów pracującego jak… szwajcarski zegarek.

Co ukształtowało tenisowego giganta? Jaki wpływ na rozwój jego talentu mieli rodzice? Jak radzi sobie z presją sukcesu, która towarzyszy mu od wielu lat? A wreszcie: jak to możliwe, że mimo niebotycznych sukcesów pozostaje gościem, z którym chciałbyś wyskoczyć po pracy na piwo?

Poznajcie historię Rogera Federera opowiedzianą tak dogłębnie i ujmująco jak nigdy dotąd.

Dzięki „3 za 2” możesz nabyć trzy książki wydane przez Wydawnictwo SQN i zapłacisz tylko za dwie! Wystarczy, że klikniesz w link www.idz.do/3za2-by-Dawid. Tam znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące promocji.

Promocja trwa tylko do końca września!

Dawid Wiktorski

Twórca społeczności Tenis by Dawid, analityk tenisowy, zawodnik amator i organizator Tenis by Dawid Cup.
Close Menu