Ranking wszech czasów Tenis by Dawid Cup

Ranking wszech czasów Tenis by Dawid Cup

Ranking wszech czasów Tenis by Dawid Cup dla obu kategorii, który jest formą ciekawostki, ale też oficjalnym kryterium do przyznawania rozstawień w kolejnych edycjach.

Kategoria „A”

L.p.Zawodnik (miasto)Punkty
1Daniel Kaczerski (Mława)350
2Sławomir Wrzeszcz (Złotów)320
3Jakub Murek (Złotów)320
4Michał Jarmułowicz (Szczecin)270
5Piotr Bednarczuk (Lublin) 200
5Bartosz Olszewski (Sochaczew)200
7Paweł Scheffs (Poznań)200
8Mateusz Trela (Sosnowiec)195
9Łukasz Puczkowski (Szczecin)175
10Piotr Makowski (Katowice)150
11Jarosław Rumiński (Poznań)150
12Konrad Cybulski (Częstochowa)125
13Bruno Żmuda (Warszawa)125
14Ireneusz Tyter (Poznań)100
14Maciej Bablok (Sosnowiec)100
16Michał Szarma (Częstochowa)100
17Adrian Wiśniewski (Poznań)75
17Marcin Kostecki (Poznań)75
17Maksymilian Kłęk (Rzeszów) 75
17Sebastian Salamon (Pułtusk)75
17Paweł Borek (Krosno)75
17Michał Pochopień (Wola)75
17Jakub Zadrużyński (Bydgoszcz)75
24Jan Łuczak (Poznań)50
24Krzysztof Kaczmarczyk (Bydgoszcz)50
26Mateusz Trzaskoma (Warszawa)50
27Radosław Banaś (Polkowice)25
27Radosław Tarnowski (Małkinia Górna)25
27Adam Najgrodzki (Małkinia Górna)25
27Maria Maszek (Wieliczka)25
27Michał Wojnarowski (Krosno)25
27Andrzej Bizoń (Kraków)25
27Bartosz Pepłowski (Częstochowa)25
27Emil Ryż (Świdnica)25
27Grzegorz Krzyżański (Poznań)25
27Andrzej Kiełbowski (Poznań)25
27Marcin Smoliński (Złotów)25
27Mateusz Masternak (Poznań)25
27Michał Wawrzyniak (Poznań)25
27Mikołaj Pędzich (Warszawa)25

Kategoria „B”

L.p.Zawodnik (miasto)Punkty
1Dawid Nachman (Kraków)325
2Kamil Warmiński (Mława)300
3Michał Skórski (Sosnowiec)275
4Kamil Błaszczyk (Jarocin)240
5Jarosław Rumiński (Poznań)200
5Michał Włodarek (Tarnowo Pod.)200
7Michał Cybulski (Będzin)200
8Kamil Nowak (Łowicz)195
8Marcin Michalski (Jarocin)195
10Adrian Kachel (Poznań)195
11Damian Kust (Gdańsk)175
12Mikołaj Pędzich (Warszawa)150
13Adrian Garliński (Szczecin)150
14Wojciech Hołub (Wejherowo)125
15Jan Jankowski (Poznań)125
16Michał Jaworski (Krzyż Wlkp.)125
17Łukasz Kosiorek (Mława)100
17Wojciech Fortuna (Warszawa)100
17Piotr Kuta (Kraków)100
20Emil Śmigielski (Gorzów Wlkp.)100
20Jakub Paradowski (Łowicz)100
20Wojciech Semczyszyn (Szczecin)100
20Dariusz Kleczko (Sosnowiec)100
24Dariusz Murek (Złotów)75
24Krystian Panek (Szczecin)75
24Cyprian Greiveldinger (Poznań)75
24Wiktor Nogajczyk (Sosnowiec)75
28Bartosz Zdrenka (Podróżna)50
28Michał Suska (Częstochowa)50
28Robert Tram (Kasinka Mała)50
28Kacper Maderski (Sosnowiec)50
28Dawid Dudek (Kraków) 50
33Piotr Brzeziński (Poznań)50
33Michał Bryła (Sosnowiec)50
35Dariusz Antkowiak (Plewiska)25
35Wojciech Bień (Kraków)25
35Michał Środa (Kraków)25
35Kamil Kotarski (Oświęcim)25
35Szymon Łukaszewski (Kalisz)25
35Jacek Pempera (Poznań)25
35Paweł Liszka (Kraków)25
35Wojciech Sikora (Jarocin)25
35Jakub Nowak (Sosnowiec)25

Zasady przyznawania punktów:
1 miejsce – 200 punktów
2 miejsce – 150 punktów
3 miejsce – 120 punktów
4 miejsce – 100 punktów
5-8 miejsce – 75 punktów
9-16 miejsce – 50 punktów
Faza grupowa – 25 punktów

W przypadku równej liczby punktów premiowana jest mniejsza ilość startów.

Admin

Fan ATP Tour oraz zawodnik amatorski/organizator rozgrywek
Close Menu