Misja: Sport czyli wygraj 3 zakłady i odbierz 60 pln – Betclic

Misja: Sport

Misja: Sport od Betclic to kolejna edycja promocji tego bukmachera, w której wystarczy wygrać co najmniej 3 kupony odbywające się od czwartku do najbliższej niedzieli i spełniające proste warunki z poniższej grafiki, a konto gracza zostanie zasilone dodatkowymi 60 pln.
Bonusy zostaną przyznane 6 lipca 2020.
Szczegóły: TUTAJ


Ponadto bukmacher na ten weekend przyszykował boost kursowy na wygraną Legii Warszawa z Lechem Poznań. Kurs wzrósł z 2,55 na 3,3! 


Betclic oferuje na start już nie 500 PLN bez ryzyka, ale 530 PLN z unikalnym kodem TBD530. Jest to prawdopodobnie najwyższy dostępny cashback na polskim rynku bukmacherskim. 

!REJESTRACJA!
Kod: TBD530

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem, a udział w nielegalnych grach hazardowych jest niezgodny z polskim prawem.

Twórca społeczności Tenis by Dawid, analityk tenisowy, zawodnik amator i organizator Tenis by Dawid Cup. Z wykształcenia geolog.