Bonus 50% od depozytu do 250 PLN tylko 11. listopada! [forBET]

W dzień naszego Święta Niepodległości odbywają się kolejne mecze w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata Katar 2022 oraz zmagania tenisowe na najwyższym poziomie czyli Next Gen ATP Finals oraz WTA Finals, a turniej zainauguruje Iga Świątek. Z tej okazji legalny bukmacher forBET oferuje dziś bonus w wysokości 50% od depozytu aż do 250 PLN! Zasady przedstawiamy poniżej.

Regulamin:

1. Gracze, którzy wpłacą środki dnia 11.11.2021 w godz. 00:00 – 23:59 otrzymają bonus 50% do kwoty 250 PLN.
2. Minimalna kwota depozytu 20 PLN.
3. Maksymalna kwota bonusu 250 PLN, czyli za depozyty powyżej 500 PLN gracz otrzyma 250 PLN bonusu.
4. Przed odblokowaniem bonusu należy obrócić całym wpłaconym depozytem kuponem / kuponami AKO z min. 2 zdarzeniami. Należy dokonać jednokrotnego obrotu kwotą równą kwocie depozytu po kursie całkowitym min. 2.0.
5. Do obrotu depozytem oraz bonusem nie zaliczają się kupony systemowe, ZAKŁADY WIRTUALNE oraz Gry Karciane.
6. Do obrotu depozytem nie zaliczają się kupony z MaxiZyskiem.
7. Kupon zostaje zaliczony do obrotu depozytem/bonusem w momencie rozliczenia WSZYSTKICH ZDARZEŃ NA NIM ZAWARTYCH. Moment zagrania NIE oznacza zaliczenia kuponu do obrotu depozytem/bonusem.
8. Zlecenie wypłaty z salda głównego przed spełnieniem warunków obrotu bonusem skutkuje zakończeniem udziału w promocji i utratą środków bonusowych.
9. Bonus zostanie przyznany automatycznie i będzie zablokowany do momentu spełnienia warunków obrotu depozytem.
10. Środkami bonusowymi należy obrócić JEDNOKROTNIE – CAŁĄ KWOTĄ BONUSU (jeden kupon). Kuponem AKO z min. 4 zdarzeniami – kurs pojedynczego zdarzenia nie może być niższy niż 1.35.
11. Czas na obrót bonusem wynosi 96h od momentu pojawienia się bonusu na saldzie bonusowym w aktywnym bonusie. Bonus oczekuje na gracza w kolejce przez 96h (od momentu przyznania).
12. Zakłady typu draw no bet, drużyna gospodarzy/drużyna gości wygra nie ma zakładu, zakłady na zawodników, zakłady długoterminowe, specjalne oraz Combo Expert nie zaliczają się do obrotu bonusem.
13. Bonus zostanie przyznany tylko od pierwszego depozytu wpłaconego dnia 11.11.2021 w godz. 00:00 – 23:59.
14. Promocją nadrzędną jest promocja Pakiet Powitalny oraz forBET2000. Gracze, którzy jeszcze nie skorzystali z tych promocji w pełni otrzymają bonus z jej tytułu w pierwszej kolejności. 
15. Promocja bonusu od depozytu nie łączy się z indywidualnymi promocjami otrzymywanymi drogą mailową i/lub SMS.
16. Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania środków bonusowych oraz wykluczenia z przyszłych promocji graczy zawierających zakłady przeciwstawne przy obrocie depozytem.
17. Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte.
18. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie.

Ponadto możesz skorzystać z promocji, w której do wygrania są bonusy za akcje Polaków z AndorąTUTAJ.

Sprawdź do czego uprawnia użycie kodu rejestracyjnego TBDTUTAJ


Nasz partner przygotował bardzo korzystny pakiet powitalny, który można uruchomić dzięki linkowi i specjalnemu kodowi rejestracyjnemu. Nowi użytkownicy otrzymają pakiet o łącznej wartości 2350 PLN! Regulaminy znajdziecie TUTAJ.

  • Bonus od pierwszego depozytu 100% do 2000 PLN + 50 PLN dodatkowo
  • Zakład bez ryzyka do 100 PLN
  • MaxiZysk 200 PLN
  • 14 dni gry bez podatku
  • Typy na życzenie w naszej grupie

!REJESTRACJA!
Kod: TBD

Twórca społeczności Tenis by Dawid, analityk tenisowy, zawodnik amator i organizator Tenis by Dawid Cup. Z wykształcenia geolog.