Najlepsza promocja bukmacherska na rynku? Wszystko o MaxiZysk! [forBET]

W tym artykule chcielibyśmy opisać Wam na czym polega sztandarowa promocja legalnego bukmachera forBET. Prawdopodobnie jest to najlepsza promocja na polskim rynku bukmacherskim.

Wielu z was zna flagową promocje forBET MaxiZysk. Warto z niej korzystać, bo to promocja, która po prostu opłaca się graczom. A tym warto się jej przyjrzeć, że MaxiZysk zaczął również obowiązywać w tenisie!

Na początek trochę o mechanice promocji. MaxiZysk jest mnożnikiem kursu, który sprawia, że wygrana netto (bez stawki) jest dwa razy wyższa.

Na przykład:

  • stawka 100 PLN = wygrana na kuponie bez MaxiZysk 1000 PLN
  • stawka 100 PLN = wygrana na kuponie z MaxiZysk 1900 PLN  

W pierwszym przypadku wygrana netto (po odjęciu stawki) wyniosła 900 PLN. MaxiZysk sprawił więc, że wygrana wzrosła do 1800 PLN (bez stawki). Co ważne, różnica jest normalnie wypłacana na saldo główne(!), a nie na saldo bonusowe. Wygrane z tej promocji nie podlegają żadnym warunkom obrotu, można je wypłacić do banku lub przeznaczyć na dalszą grę.

Cztery zdarzenia po 1.40*

Oczywiście gracz nic nie zyska, jeśli nie trafi wszystkich typów na kuponie. O to nie jest tak łatwo, bo warunkiem promocji jest obstawienie minimum 4 zdarzeń z kursem każdego min. 1.40. Jeśli jednak nie uda się za pierwszym razem, kolejna promocja tego typu może pokryć stratę z nawiązką. W tym przypadku matematyka jest po stronie gracza!

Bukmacher ogranicza ofertę, którą obejmuje MaxiZysk. Przede wszystkim promocja pojawia się przy okazji meczów topowych lig piłkarskich lub meczów pucharowych. Prawdopodobnie dlatego MaxiZysk rzadko obejmuje ofertę tenisową, ale od tego jest nasza współpraca z forBET, by taki MaxiZysk Wam zapewnić!

Przykładowy kupon – proszę spojrzeć ile wynosi współczynnik (mnożnik)!

*regulamin promocji dotyczący minimalnego kursu może się różnić w zależności o rodzaju promocji

Jak skorzystać z MaxiZysku?

– Pierwsza wpłata jakiej dokonamy po uruchomieniu promocji zostanie objęta MaxiZyskiem (maksymalnie do 200 PLN);

– Po wybraniu zdarzeń, które spełniają warunki promocji (min. 4 zdarzenia, kurs m.in. 1.40) na zawieranym kuponie można rozwinąć drzewko i zmienić saldo główne na MaxiZysk.

– Pamiętajmy, że maksymalna wygrana na kuponie z MaxiZysk jest ograniczona do 2279 PLN .

– Jeśli kupon okaże się wygrany, cała kwota znajdzie się na saldzie głównym z możliwością dalszej gry lub wypłaty.

Z kodem TBD możesz skorzystać z MaxiZysku na start bez podziału na dyscypliny sportu – TUTAJ


Nasz partner przygotował bardzo korzystny pakiet powitalny, który można uruchomić dzięki linkowi i specjalnemu kodowi rejestracyjnemu. Nowi użytkownicy otrzymają pakiet o łącznej wartości 2350 PLN! Regulaminy znajdziecie TUTAJ.

  • Bonus od pierwszego depozytu 100% do 2000 PLN + 50 PLN dodatkowo
  • Zakład bez ryzyka do 100 PLN
  • MaxiZysk 200 PLN
  • 14 dni gry bez podatku
  • Typy na życzenie w naszej grupie

!REJESTRACJA!
Kod: TBD

Twórca społeczności Tenis by Dawid, analityk tenisowy, zawodnik amator i organizator Tenis by Dawid Cup. Z wykształcenia geolog.