Postaw na żużel – stały freebet 25 PLN od eWinner!

Pewnie nie każdy wie, że eWinner jest oficjalnym partnerem żużlowej PGE Ekstraligi, która właśnie ruszyła z kopyta! Teraz do standardowych promocji (zakład bez ryzyka na start ze zwrotem na konto główne + 500 PLN od II depozytu) bukmacher dorzuca specjalną propozycję dla fanów czarnego sportu:

Postaw na żużel – Freebet 25 PLN

Promocja będzie obowiązywać w każdy piątek i polega ona na tym, że każdy gracz, który zagra zakład AKO z dwoma zdarzeniami z oferty żużlowej na piątek, sobotę lub niedzielę, min. kurs łączny 2.50, otrzyma freebet w wysokości 100% stawki zakładu maksymalnie do 25 PLN. Freebet będzie do wykorzystania na dowolne wydarzenie live z minimalnym kursem łącznym w wysokości 1.50, a ważny jest do niedzieli 23:59.


Dla nowych graczy czeka obecnie najlepsza promocja na polskim rynku bukmacherskim, a mianowicie pierwszy zakład bez ryzyka do 155 zł z kodem TBD oraz bonus 50% do 500 pln od drugiego depozytu, a o szczegółach przeczytacie TUTAJ!

!REJESTRACJA!

Kod promocyjny: TBD

Zakaz uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia. Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie za sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia.  
Ewinner Sp. z o.o posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. 

Twórca społeczności Tenis by Dawid, analityk tenisowy, zawodnik amator i organizator Tenis by Dawid Cup. Z wykształcenia geolog.