Tenis by Dawid Cup IV – zapisy!

Tenis by Dawid Cup IV – Poznań, 15-16 sierpnia (sobota)

Mam przyjemność zaprosić Państwa czyli czytelników naszej strony i członków największej grupy tenisowej w Polsce na już IV edycję turnieju „Tenis by Dawid Cup” czyli amatorskiego turnieju tenisa ziemnego, dla osób początkujących jak i tych zaawansowanych. Według skali NTRP zawodnicy zostaną podzieleni na dwie kategorie, a następnie na grupy.
Celem turnieju jest integracja społeczności w sportowej atmosferze i z rywalizacją w tle. Ponadto propagowanie aktywnego spędzania czasu i promowanie tenisa ziemnego. Przy okazji będziemy obchodzić piąte urodziny naszej grupy tenisowej.
Turniej zostanie rozegrany 15 i 16 sierpnia w Poznaniu, na kortach Towarzystwa Tenisowego Świerczewo (ul. Nizinna 38) na kortach ziemnych. Obiekt należy do jednych z najlepszych w Wielkopolsce (wyposażony we wszystko, co potrzebne każdemu zawodnikowi: szatnia, natryski, bar, serwis). W pobliżu dostępne są sklepy, bar czy też noclegi. Mecze będą rozgrywane w systemie grupowym, a następnie pucharowym, a każdy z zawodników ma gwarancję rozegrania minimum dwóch, a nawet trzech spotkań (nie będzie sytuacji, że przegrywasz pierwszy mecz i odpadasz!). Turniej zostanie podzielony na dwie kategorie: A i B wg poziomu umiejętności. Zawodnicy prezentujący poziom 3.5 i wyżej zagrają w kategorii A, a gracze z niższym poziomem w kategorii B. Ponadto każdy z uczestników będzie miał zapewniony posiłek (z grilla) oraz wodę. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymają pamiątkowe dyplomy, a najlepsi puchary. Dodatkowo dla najlepszych przewidziane są nagrody rzeczowe i vouchery (wręczenie nagród, półfinały i finały w niedzielę). W sobotę będziemy grać na sześciu kortach do około 21.00, a później na trzech (oświetlonych do 23-24.00).

 • Maksymalna liczba uczestników: 48 (po 24 os. na kategorię)
 • Obiekt: http://t.t.swierczewo.com.pl/
 • Pula nagród: ~5000 pln
 • Godzina rozpoczęcia: 8:45 (sobota)
 • Wpisowe: 90 pln
 • Nr konta: 67 8669 0001 3006 0061 0368 0001
  Tytuł:
  IV + imię i nazwisko gracza
 • Kilka dni przed turniejem zostaną rozlosowane grupy, które ukażą się na www.tenisbydawid.pl
 • Wpisowe nie ulega zwrotowi w razie rezygnacji z powodu bliskiego terminu turnieju!
 • W wiadomości prywatnej proszę o informację o ewentualnej chęci nabycia koszulki turniejowej (40 pln)
 • Mecze rozgrywane do 2. wygranych setów na zasadach podobnych do Next Gen ATP Finals z małymi różnicami. Set trwa do 4 gemów, przy 3-3 klasyczny tb, gemy standardowo na przewagi, w przypadku trzeciego seta rozgrywany super tb do 10 pkt.
 • Turniej zostanie rozegrany piłkami Soderling Tour Edition
 • Faza półfinałów i finałów zostanie rozegrana w niedzielę!
 • Baza noclegowa w pobliżu: Villa Ventana, Hotel Zielony, Hotel Feniks i wiele innych (dobre połączenie z centrum, więc bez obaw, lecz polecam mieszkać jak najbliżej kortów)

Historia:
I edycja – 2018 (Poznań) – 
www.tenisbydawid.pl/tenisbydawidcup_1/
II edycja – 2019 (Poznań) – 
www.tenisbydawid.pl/tenisbydawidcup_2/
III edycja – 2020 (Kraków) –
www.tenisbydawid.pl/tbd-3-relacja


Sponsorzy oraz partnerzy:

Podium I edycji
Podium II edycji
Podium III edycji

ZAPRASZAM DO ZAPISÓW, PROSZĘ NIE ZWLEKAĆ DO OSTATNIEJ CHWILI!
(Po zapisaniu się proszę o wiadomość na portalu facebook!)

EMOCJE, ATMOSFERA I RYWALIZACJA GWARANTOWANE!

Twórca społeczności Tenis by Dawid, analityk tenisowy, zawodnik amator i organizator Tenis by Dawid Cup. Z wykształcenia geolog.