Esport defuse – cashback do 50 PLN co poniedziałek od eWinner

Legalny bukmacher eWinner przygotował kolejną promocję (wcześniej na piłkę nożną i żużel), a nazywa się „Esport defuse”, obowiązywać będzie w każdy poniedziałek, a polega ona na tym, że gracze mogą skorzystać z cashbacku 100 procent do 50 PLN. Wystarczy zagrać kupon z co najmniej 3 zdarzeniami esportowymi z kursem minimalnym 1.50 każdego z nich. Jeśli wygrasz to bardzo dobrze. Jeśli nie, to otrzymasz zwrot w formie bonusu, który trzeba obrócić czterokrotnie z minimalnym kursem 2.50 całkowitym. Czas na obrót to 5 dni od aktywacji bonusu. 
Dokładny regulamin: TUTAJ 


Dla nowych graczy czeka obecnie najlepsza promocja na polskim rynku bukmacherskim, a mianowicie pierwszy zakład bez ryzyka do 155 zł z kodem TBD oraz bonus 50% do 500 pln od drugiego depozytu, a o szczegółach przeczytacie TUTAJ!

!REJESTRACJA!

Kod promocyjny: TBD

Zakaz uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia. Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie za sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia.  
Ewinner Sp. z o.o posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. 

Twórca społeczności Tenis by Dawid, analityk tenisowy, zawodnik amator i organizator Tenis by Dawid Cup. Z wykształcenia geolog.