Legalny bukmacher forBET wystawił kursy na Tenis by Dawid Cup XI!

forBET - Tenis by Dawid
Tenis by Dawid Cup w Kozłowie k. Gliwic (fot. Krzysztof Jagodziński)

Drugi raz w historii turnieju Tenis by Dawid Cup w ramach współpracy z legalnym bukmacherem forBET zostały wystawione kursy na triumfatora I ligi! Niewątpliwie jest to unikalna gratka dla całej społeczności Tenis by Dawid jak i Polskiej Ligi Tenisa.

Na początek warto dodać, że przygotowano ofertę powitalną dla naszej społeczności z powiększonym pakietem powitalnym. Wystarczy użyć tego LINKU (KLIKNIJ TUTAJ) i kodu rejestracyjnego TBD, w zamian za co gracz ma możliwość skorzystania z poniższych profitów:

  • zakład bez ryzyka do 1200 PLN od I depozytu
  • bonus 100% do 2000 PLN oraz dodatkowe 50 PLN od II depozytu
  • 30 dni gry bez podatku
  • zakłady na życzenie z oferty tenisowej

Oczywiście każdy uczestnik Tenis by Dawid Cup ma prawo do odbioru voucheru na 20 PLN na grę w forBET, a by go odebrać wystarczy zgłosić się do nas lub bezpośrednio do organizatora turnieju.

Przejdźmy jednak do meritum czyli jak przedstawiają się kursy w rywalizacji I ligi. Oczywiście kursy mogą się zmienić, na co wpływ mają wycofania oraz wasze typy, które prowokują ruchy kursów. Ponadto obowiązuje limit stawek, ponieważ jest to tylko urozmaicenie rozgrywek i zabawa, o czym warto pamiętać. Faworytami turnieju są bez wątpienia Marcin Szendryk i Sławomir Wrzeszcz, którzy znają się już dobrze i mają na swoich kontach triumfy w naszym turnieju. W Warszawie lepszy był reprezentant Złotowa, który ostatecznie triumfował w zawodach I ligi.

Kursy na triumfatora I ligi znajdziecie TUTAJ

Pamiętajcie, że wszelkie formy hazardu mogą uzależniać, a wystawione kursy mają być urozmaiceniem turnieju, co doda więcej emocji naszej rywalizacji. Pamiętajcie o ofercie powitalnej z kodem TBD w skład którego wchodzi m.in. zakład bez ryzyka do 1200 PLN.

SPRAWDŹ OFERTĘ NOCLEGOWĄ NA TENIS BY DAWID CUP XI!


Wszystkie zawodowe turnieje tenisa możesz obstawiać w forBET, a korzystając z kodu TBD otrzymujesz pakiet powitalny o wartości 3250 PLN, a w tym m.in. zakład bez ryzyka do 1200 PLN, bonus 100% do 2050 PLN oraz 30 dni gry bez podatku!

forbet - TBD

Dyskusja o tenisie przez cały rok w naszej grupie!

Wspierając nas na Patronite, otrzymujesz więcej analiz

Zakłady bukmacherskie są dozwolone jedynie dla osób pełnoletnich. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem. Graj odpowiedzialnie.