Majówka z Polską Ligą Tenisa. Turnieje w pięciu miastach na różnych poziomach umiejętności! [PLT]

Warszawa, Kołobrzeg, Chorzów, Leszno i Łomianki – w tych miastach odbędą się kolejne turnieje rankingowe Polskiej Ligi Tenisa w ramach Wiosennych Mistrzostw PLT. Na listach zgłoszeń jest już ponad 100 nazwisk. Zapisy tylko na www.polskaligatenisa.pl.

Przed nami kolejny weekend turniejowy z Polską Ligą Tenisa. W majówkę rywalizacja toczyć się będzie na trzech poziomach umiejętności. W Warszawie, Kołobrzegu, Chorzowie, Lesznie i Łomiankach czekają nas turnieje rankingowe w ramach II Ligi (tylko dla osób bez przeszłości zawodniczej, trenerskiej czy instruktorskiej) oraz PLT 45+ (również dla osób bez przeszłości zawodniczej, ale powyżej 45. roku życia). Dodatkowo w Kołobrzegu zaplanowano również zmagania dla 1. Ligi (osób z przeszłością zawodniczą czy trenerską). Po dwóch najlepszych graczy z każdego turnieju w swojej kategorii uzyska bezpośredni awans do Ogólnopolskiego Finału Wiosennych Mistrzostw PLT 2021, które odbędą się w trzeci weekend czerwca. Jest o co grać! 

Dołącz do największej grupy tenisowej w Polsce – Nie śpię, bo oglądam tenis

ZAPISY: MAJÓWKOWE TURNIEJE 1. LIGI
ZAPISY: MAJÓWKOWE TURNIEJE 2. LIGI
ZAPISY: MAJÓWKOWE TURNIEJE PLT 45+ 

Wszystkie majówkowe turnieje są niezagrożone bez względu na pogodę. W przypadku opadów deszczu, turnieje odbędą się bowiem pod zamkniętym dachem. Dodatkowo, każdy gracz debiutujący w ten weekend w Polskiej Lidze Tenisa – otrzyma oficjalną koszulkę meczową federacji marki Joma

Już w czerwcu Polska Liga Tenisa otworzy dodatkowe ligi, w tym m.in. dedykowaną ligę dla kobiet oraz PLT 60+. Do tego czasu zapraszamy do gry w obowiązujących kategoriach!

Z uwagi na trwającą pandemię, turnieje odbywają się w pełnym reżimie sanitarnym. Na korcie w jednym momencie może przebywać maksymalnie pięć osób, a na poszczególnych obiektach obowiązuje założenie maseczek ochronnych (nie dotyczy oczywiście samej gry). Więcej informacji znajdziesz na stronie www.polskaligatenisa.pl