Mecz o wyjście z kryzysu czyli białorusko-niemiecki pojedynek. I runda Indian Wells [ANALIZA]

Ilya Ivashka (fot. Ilya Ivashka / facebook)

Spotkanie, które można określić mianem “na przełamanie” szczególnie w przypadku Niemca, który w tym roku wygrał zaledwie jedno spotkanie. Niewiele lepiej idzie jego rywalowi, który także chce przerwać słabą serię. Druga runda Indian Wells będzie dla każdego z nich sporym wytchnieniem i motywacją na dalszą część sezonu.

Dołącz do największej grupy tenisowej w Polsce – Nie śpię, bo oglądam tenis

Ilya Ivashka vs. Jan-Lennard Struff

Faworytem spotkanie jest Ilya Ivashka, który prezentuje się nieco lepiej na początku obecnego sezonu, ale w żadnym wypadku nie można stwierdzić, że jest w optymalnej formie. Białorusin ubiegły sezon miał bardzo poprawny, ale w tym jeszcze nie wszedł na odpowiednie obroty. Zaliczył jedynie wygrane z Harrisem, Gombosem i Travaglią czyli zawodnikami niekoniecznie będącymi w dobrej formie. Ponadto porażki z McDonaldem, Tsitsipasem, Augerem-Aliassime’em i Kwonem. Szczególnie ten ostatni mecz martwi, gdyż przegrał go gładko. Z kolei spotkanie z Kanadyjczykiem było całkiem dobre i mógł pokusić się o chociaż seta. Na pewno jego styl jest całkiem odmienny od Jana-Lennarda Struffa i bazuje na cierpliwości oraz grze z głębi kortu. Dla Niemca z kolei kluczowy jest serwis, który ustawia jego akcje. Z głębi kortu wydaje się nieco słabszy, a raczej preferuje szybkie korty. Nawierzchnia na Indian Wells należy do średnio szybkich i raczej mamy tu mały handicap w stronę faworyta. Warto także dodać, że warunki atmosferyczne w ostatnich dniach nie są dla graczy korzystne, ponieważ wieje dość silny wiatr, a jeśli ma on komuś przeszkodzić to prędzej Niemcowi, który potrzebuje idealnych warunków do celnego serwowania. Liczę, że Ivashka to wykorzysta i przy okazji dość niskie morale u rywale, ponieważ ten przegrał pięć ostatnich meczów. W tym sezonie wygrał tylko raz i to na samym początku, gdy pokonał równie miernego wtedy Johna Isnera. Z jednej strony kusząca jest gra pod przełamanie czyli przykładowo set Struffa, a z drugiej logika podpowiada by grać nieco regularniejszego Białorusina. W pojedynkach bezpośrednich 2-1 wygrywa Struff, ale ostatni mecz wygrał Ivashka i był to ich jedyny mecz na korcie twardym. Jeśli ktoś obawia się poniższego zakładu to alternatywnie można spróbować niskie over gemowy.

Typ: Ilya Ivashka wygra
Kurs: 1,42 (forBET)

Oferta specjalna forBET

Ponadto na naszej stronie zawsze możecie znaleźć widget z Typem dnia, który znajduje się po prawej stronie (komputer) lub na dole strony (wersja mobilna). Oprócz tego działamy także na telegramie, gdzie was serdecznie zapraszamy – TUTAJ.


Nasz partner przygotował bardzo korzystny pakiet powitalny, który można uruchomić dzięki linkowi i specjalnemu kodowi rejestracyjnemu czyli TBD – nowi użytkownicy otrzymają pakiet o łącznej wartości 2350 PLN! Szczegóły TUTAJ!

  • Bonus od pierwszego depozytu 100% do 2000 PLN + 50 PLN dodatkowo
  • Zakład bez ryzyka do 100 PLN
  • MaxiZysk 200 PLN
  • 14 dni gry bez podatku
  • Typy na życzenie w naszej grupie

!REJESTRACJA!
Kod: TBD

Wspierając nas na Patronite, otrzymujesz więcej analiz


Zakaz uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia. Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie za sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia.