Powrót króla, triumf underdoga i życiowy sukces Kacpra Żuka. Sprawdź swoją wiedzę z ubiegłego tygodnia! [QUIZ]

Jeśli śledziłeś rozgrywki tenisowe w drugim tygodniu marca nie powinieneś mieć większych problemów z rozwiązaniem tego QUIZU. Pochwal się wynikiem w naszych social mediach i zaproś do zabawy swoich znajomych!

123
Created on

Powrót króla, triumf underdoga i życiowy sukces Kacpra Żuka

1 / 10

Na początek rozgrzewka. Roger Federer po wielu miesiącach powrócił na zawodowe korty, ale nie odniósł sukcesu. Przegrał z późniejszym triumfatorem turnieju w Doha. Kto nim był?

2 / 10

W turnieju na chilijskiej cegle w Santiago (kwalifikacje i turniej główny) wzięło udział dwóch zawodników, którzy do niedawna byli zawieszeni za m.in. ustawianie meczów oraz doping. Co ciekawe otrzymali dzikie karty. Podaj nazwiska tych graczy.

3 / 10

Kacper Żuk w ubiegłym tygodniu osiągnął największy sukces w dotychczasowej karierze singlowej, a mianowicie doszedł do finału turnieju ATP Challenger. Gdzie był rozgrywany?

4 / 10

Garbine Muguruza w ostatnim czasie osiągnęła dwa finały turniejów WTA Tour. W Dubaju triumfowała tracąc przez cały tydzień tylko jednego seta. Z kim go straciła?

5 / 10

Kolejny bardzo dobry tydzień ma za sobą Urszula Radwańska. Tym razem osiągnęła finał turnieju rangi ITF. Gdzie był rozgrywany?

6 / 10

Iga Świątek dość szybko zakończyła turniej w Dubaju, bo w III rundzie przegrywając w dwóch setach z Garbine Muguruzą. Kogo ograła w II rundzie?

7 / 10

Turniej w Santiago wygrał reprezentant gospodarzy, a mianowicie Cristian Garin. W finale ograł doświadczonego rywala z tego samego kontynentu. Kto nim był?

8 / 10

W ubiegłym tygodniu mieliśmy istny Baby Boom wśród tenisistów, gdyż aż trzech zostało ojcami. Który z wymienionych NIE został ojcem w ostatnich kilku dniach?

9 / 10

Jeden z zawodników występujących na zawodowych kortach osiągnął półfinał nie wychodząc na kort! Kto nim był?

10 / 10

Eugenie Bouchard przegrała w finale turnieju WTA Gaudalajara (Meksyk) z Sarą Sorribes Tormo. Który to był finał dla Kanadyjki w karierze (tylko jeden z nich wygrała)?

Your score is

The average score is 71%

0%


Dyskusja o tenisie przez cały rok w naszej grupie!