Sasnovich vs. Kerber czyli spotkanie bez wyraźnej faworytki! Typy na mecz – III runda Roland Garros [ANALIZA]

Sasnovich - Lapko - Białoruś
Aliaksandra Sasnovich (fot. Tatiana / flickr.com)

Jedno z najciekawszych spotkań dnia, ponieważ po pierwsze kursy są bardzo wyrównane, a po drugie obie zawodniczki w ostatnim czasie grają bardzo dobry tenis. Kerber turniej wielkoszlemowy poprzedziła triumfem w Strasbourgu, a Sasnovich poczyniła bardzo duży progres na mączce, czego efektem było zwycięstwo z bardzo dobrze dysponowaną Emmą Raducanu.

Aliaksandra Sasnovich vs. Angelique Kerber

Dołącz do największej grupy tenisowej w Polsce – Nie śpię, bo oglądam tenis

Białorusinka jeszcze do niedawna całkowicie nie była kojarzona z nawierzchnią ziemną i wręcz jej nie lubiła, mając fatalny bilans spotkań. Nagła zmiana zaszła w tym sezonie, a jej gra w ogóle nie przypomina tej sprzed lat. W tym roku przegrała jedynie cztery mecze na cegle, z czego dwie porażki wystąpiły na samym początku. Ostatnią porażkę, co ciekawe zaliczyła z Kerber i to przed tygodniem we wspomnianym Strasbourgu. Wtedy po trzech równych setach górą okazała się Niemka, która niedługo później triumfowała w całym turnieju. W pięknym finale ograła Kaję Juvan, a mecz trwał na pełnym dystansie, zakończony w tb. Angie w sobotę rozegrała finał, a w poniedziałek mecz I rundy w Paryżu, w którym musiała bronić dwóch piłek meczowych z Magdaleną Fręch. Polka swoją drogą zagrała znakomicie (prawdopodobnie najlepiej w karierze) i detale dzieliły ją od triumfu. Niemka ten mecz wygrała doświadczeniem i także szczęściem. W II rundzie nie miała już tak wielkich problemów, ale też musiała zakończyć mecz w tb, lecz rywalce zabrakło jakości – gospodyni Jacquemot. Tak duża liczba spotkań w krótkim czasie musi mieć przełożenie na świeżość 34-letniej zawodniczki. Oba poprzednie spotkania stały już na dość przeciętnym poziomie, a Kerber popełniała sporo niewymuszonych błędów. Porównując to z dyspozycją Sasnovich w starciu z Raducanu można dojść do wniosku, że Białorusinka nie ma czego się bać i jeśli powtórzy tę jakość to mecz o IV rundę zwyczajnie wygra. Aliaksandra potrafi solidnie serwować i bardzo dobrze wygląda w wymianach, a co ważne gra odważnie i ofensywnie. To sprawdziło się z Brytyjką, która swoją drogą zagrała bardzo poprawnie, a pierwszego seta wręcz znakomicie. Wszystko jej wychodziło i mocno ryzykowała, co nie może dziwić, bo mecz do pewnego momentu stał na wysokim poziomie, a poziom trudności uderzeń był czasami niewiarygodny. W drugiej części meczu Sasnovich utrzymała swój poziom, a Raducanu nieco odpadła, co tylko potwierdziło jak silna mentalnie jest Białorusinka. Jestem przekonany, że niebawem Angie pożegna się z turniejem i jest na to dobry moment. Kerber może wygrać jedynie passing shotami oraz błędami rywalki, których ostatnio było bardzo mało. Bilans bezpośredni wynosi 2-0 na korzyść Niemki, co jest jednym z małych minusów gry pod Aliaksandrę. A jakie są Wasze typy na te spotkanie? Niewątpliwie jest trudne, o czym mówią już same kursy. Powodzenia!

Typ nr 1: Aliaksandra Sasnovich wygra seta
Kurs: 1,4 (forBET)

Typ nr 2: Aliaksandra Sasnosvich wygra mecz
Kurs: 1,85 (forBET)

Na naszej stronie znajdziecie dwie promocje na trwające Roland Garros:


Ponadto na naszej stronie zawsze możesz znaleźć widget z Typem dnia, który znajduje się po prawej stronie (komputer) lub na dole strony (wersja mobilna). Oprócz tego działamy także na telegramie, gdzie was serdecznie zapraszamy – TUTAJ.


Nasz partner przygotował bardzo korzystny pakiet powitalny, który można uruchomić dzięki linkowi i specjalnemu kodowi rejestracyjnemu czyli TBD – nowi użytkownicy otrzymają pakiet o łącznej wartości 3150 PLN! Szczegóły TUTAJ!

  • Zakład bez ryzyka do 1100 PLN od I depozytu
  • Bonus 100% do 2000 PLN + 50 PLN dodatkowo od II depozytu
  • 30 dni gry bez podatku
  • Typy na życzenie w naszej grupie

!REJESTRACJA!
Kod: TBD

forbet baner

Wspierając nas na Patronite, otrzymujesz więcej analiz


Zakaz uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia. Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie za sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia. 

Twórca społeczności Tenis by Dawid, analityk tenisowy, zawodnik amator i organizator Tenis by Dawid Cup. Z wykształcenia geolog.