Świątek i Alcaraz przechodzą do historii! Podsumowanie [WIDEO]

Świątek - Roland Garros

Na kanale Tenis by Dawid pojawił się kolejny odcinek z serii HawkEye czyli podsumowanie tygodnia w zawodowym cyklu okiem Jacka Honkisza. W nim m.in. kolejnym triumfie Świątek na Roland Garros i Alcarazie, który zdobył szlema na każdej nawierzchni! Zapraszamy i zachęcamy do zostawienia subskrypcji!

Dołącz do największej grupy tenisowej w Polsce – Nie śpię, bo oglądam tenis

Iga Świątek po raz czwarty wygrała Roland Garros – i to w okolicznościach, o których długi będzie się mówić. Polka od meczu z Naomi Osaką straciła zaledwie 17 gemów w pięciu meczach (!) i sięgnęła po piąty wielkoszlemowy tytuł! W dodatku jako druga po Serenie Williams skompletowała wygrane w Madrycie, Rzymie i Paryżu w ciągu jednego sezonu. U panów najlepszy okazał się Alcaraz, który w wieku zaledwie 21 lat skompletował wielkoszlemowe trofea na wszystkich nawierzchniach!


Wszystkie zawodowe mecze tenisa możesz obstawiać i oglądać w Betclic, a wpisując kod TBD podczas rejestracji w pole “kod promocyjny z freebetem otrzymasz pierwszy zakład bez ryzyka do 50 PLN, gra bez podatku, cashout, edycja zakładu, transmisje na żywo oraz wiele innych! Kliknij w poniższy baner i załóż konto z naszym kodem!

betclic TBD
Kod TBD wpisuje się w pole na kod promocyjny na trzeciej planszy!

Dyskusja o tenisie przez cały rok w naszych grupach!