W BETCLIC GRAMY WSZYSTKO BEZ PODATKU DO ODWOŁANIA!

Betclic - TBD

Promocja na grę bez podatku u legalnego bukmacher Betclic miała trwać do 14 kwietnia, lecz już wiemy, że zostanie przedłużona do odwołania! To fantastyczna informacja dla graczy i przy okazji naszej społeczności!

Promocja obowiązuje na WSZYSTKIE ZAKŁADY WIELOKROTNE I POJEDYNCZE, PRZEDMECZOWE I NA ŻYWO Z UWZGLĘDNIENIEM WSZYSTKICH DYSCYPLIN SPORTOWYCH I BEZ LIMITU KURSÓW! Wyłączone z promocji są jedyne zakłady systemowe oraz zakłady na Gry Karciane.

Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w betclic to przy użyciu naszego kodu TBD otrzymasz możliwość zagrania pierwszego zakładu bez ryzyka do 50 PLN i darmowy miesiąc na naszym kanale patronów z dodatkowymi typami/analizami!

Poniżej znajdziecie specjalny kod dla osób bez konta w betclic (który należy wpisać ręcznie w pole na kod promocyjny) oraz link rejestracyjny do Betclic!


Nowy pakiet startowy od legalnego bukmachera Betclic przy użyciu kodu TBD (należy wpisać ręcznie w pole na kod promocyjny) wygląda następująco ⬇

  • Zakład bez ryzyka do 50 PLN
  • Gra bez podatku na wszystko (nawet solo)
  • Kanał patronów z ekstra analizami na miesiąc za darmo
  • Transmisje TV spotkań na żywo
  • Zakłady na życzenie z oferty tenisowej
  • Kod TBD należy wpisać ręcznie w polu “kod promocyjny z freebetem”

!REJESTRACJA!
Kod: TBD

Dyskusja o tenisie przez cały rok w naszej grupie!

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem, a udział w nielegalnych grach hazardowych jest niezgodny z polskim prawem.