GRA BEZ PODATKU NA WSZYSTKO I NOWY FREEBET OD BETCLIC!

betclic - TBD

Od 11 marca legalny bukmacher Betclic wprowadził istotną zmianę na polskim rynku bukmacherskim, a mianowicie podatek w wysokości 12% nie będzie odliczany od stawki, a bukmacher weźmie go na siebie! Promocja będzie obowiązywać do 14 kwietnia z opcją przedłużenia, co jest znakomitą informacją dla graczy!

Promocja obowiązuje na WSZYSTKIE ZAKŁADY WIELOKROTNE I POJEDYNCZE, PRZEDMECZOWE I NA ŻYWO Z UWZGLĘDNIENIEM WSZYSTKICH DYSCYPLIN SPORTOWYCH I BEZ LIMITU KURSÓW! Wyłączone z promocji są jedyne zakłady systemowe oraz zakłady na Gry Karciane. 

– Chcemy być liderem rynku zakładów wzajemnych. Już teraz Betclic jest najczęściej wybieranym bukmacherem w Polsce, a nasza aplikacja ma najwyższe oceny w branży. Motto Betclic to „wybierz swój kurs”, dlatego szukamy innowacyjnych rozwiązań, które pozwolą nam na dalszy wzrost i wyróżnienie się na rynku. Parę lat temu jako pierwsi rozpoczęliśmy poszukiwanie klientów poza kategorią sportową. Ta strategia przyniosła nam wymierne korzyści biznesowe. Wierzę, że dla wielu graczy nasza nowa propozycja będzie „gamechangerem”, dzięki któremu Betclic stanie się liderem również pod kątem liczby przyjmowanych zakładów i obrotu – Bartłomiej Płoskonka, country manager Betclic Polska.

Zmianie uległa także oferta powitalna, a dokładnie pierwszy zakład bez ryzyka zwany freebetem od teraz obowiązuje do stawki 50 PLN, a wyłączona zostaje promocja Multi+.

Poniżej znajdziecie specjalny kod dla osób bez konta w betclic (który należy wpisać ręcznie w pole na kod promocyjny) oraz link rejestracyjny do Betclic!


Nowy pakiet startowy od legalnego bukmachera Betclic przy użyciu kodu TBD (należy wpisać ręcznie w pole na kod promocyjny) wygląda następująco ⬇

  • Zakład bez ryzyka do 50 PLN
  • Gra bez podatku na wszystko (nawet solo)
  • Kanał patronów z ekstra analizami na miesiąc za darmo
  • Transmisje TV spotkań na żywo
  • Zakłady na życzenie z oferty tenisowej
  • Kod TBD należy wpisać ręcznie w polu “kod promocyjny z freebetem”

!REJESTRACJA!
Kod: TBD

Dyskusja o tenisie przez cały rok w naszej grupie!

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem, a udział w nielegalnych grach hazardowych jest niezgodny z polskim prawem.