W czwartek podwojenie wygranej! MaxiZysk na nową stronę! [forBET]

Legalny bukmacher forBET z okazji wprowadzenia nowej witryny internetowej oferuje kolejną promocję! trzecią z nich jest MaxiZysk do 100 PLN czyli podwojenie wygranej na bardzo prostych warunkach – dostępny tylko w czwartek – 20. stycznia.

Jedyne co musisz zrobić, aby go otrzymać, to wpłacić dzisiaj (od 10:00) depozyt, a my automatycznie dodamy MaxiZysk o jego równowartości (do max. 100 PLN) do Twojego konta. Zagraj następnie kupon z min. 4 zdarzeniami i kursem pojedynczego zdarzenia min. 1.40 i ciesz się podwójnym zyskiem w przypadku wygranej!

Pełna regulamin oferty znajdziecie TUTAJ

Jeśli chcesz się dowiedzieć czym dokładnie jest MaxiZysk zawsze możesz znaleźć informację TUTAJ.


Przypominamy także o specjalnej promocji na Australian Open czyli podział puli 50 000 PLN! Aby wziąć w niej udział należy przez minimum 10 dni grać kupony z chociaż jednym zdarzeniem z Australian Open za dokładnie 33 PLN!

Szczegóły: TUTAJ


Nasz partner przygotował bardzo korzystny pakiet powitalny, który można uruchomić dzięki linkowi i specjalnemu kodowi rejestracyjnemu. Nowi użytkownicy otrzymają pakiet o łącznej wartości 2350 PLN! Dokładne zasady znajdziecie TUTAJ.

  • Bonus od pierwszego depozytu 100% do 2000 PLN + 50 PLN dodatkowo
  • Zakład bez ryzyka do 100 PLN
  • MaxiZysk 200 PLN
  • 14 dni gry bez podatku

!REJESTRACJA!
Kod: TBD

Dyskusja o tenisie przez cały rok w naszej grupie!

Twórca społeczności Tenis by Dawid, analityk tenisowy, zawodnik amator i organizator Tenis by Dawid Cup. Z wykształcenia geolog.