Hurkacz z Federerem bez ryzyka! [forBET]

Legalny bukmacher forBET przygotował ciekawą promocję na bardzo ważny mecz w historii polskiego tenisa, a mianowicie Hubert Hurkacz vs Roger Federer! Dzisiaj można zagrać zwycięstwo Polaka bez ryzyka! Szczegóły przedstawiamy poniżej.

ZASADY PROMOCJI

1. Organizatorem promocji jest forBET Zakłady Bukmacherskie.
2. Promocja ważna jest tylko dla klientów zarejestrowanych na stronie forBET.
3. Promocja obowiązuje dn. 07.07.2021, od godz. 10:00 do godz. rozpoczęcia spotkania Federer – Hurkacz (1/4 finału ATP Wimbledon)
4. Stawka kuponu kwalifikującego się do promocji musi wynosić dokładnie 119 lub 249 PLN.
5. Aby skorzystać z promocji należy postawić kupon singiel, na którym znajduje się przedmeczowy typ w zakładzie dwudrogowym (1 x 2) na zwycięstwo Huberta Hurkacza z Rogerem Federerem.
6. Zwrot stawki w postaci bonusu zostanie przyznany tylko w przypadku gdy kupon będzie przegrany.
7. Do promocji kwalifikuje się tylko pierwszy zagrany kupon na mecz spełniający warunki promocji. 
8. Do promocji nie zaliczają się kupony systemowe oraz kupony zagrane za środki bonusowe.
9. Bonusem należy obrócić czterokrotnie po kursie minimalnym 2.0 – min. kurs pojedynczego zdarzenia w kuponie AKO musi wynosić 1.20. Na kuponie muszą znajdować się min. 2 zdarzenia. Bonus oczekuje w kolejce przez 14 dni. Czas na obrót bonusem wynosi 14 dni. Obrót bonusem zostaje zakończony w momencie rozliczenia WSZYSTKICH ZDARZEŃ.  
10. Do obrotu bonusem nie zaliczają się zakłady systemowe, Zakłady Wirtualne oraz Gry Karciane.
11. Zlecenie wypłaty z salda głównego przed spełnieniem warunków obrotu bonusem skutkuje zakończeniem udziału w promocji i utratą środków bonusowych.
12. Bonusy zostaną przyznane tylko jeden raz na użytkownika i znajdą się na kontach graczy w czwartek 08.07.2021 do godz. 16:00
13. Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania środków bonusowych oraz wykluczenia z przyszłych promocji graczy zawierających zakłady przeciwstawne przy obrocie bonusem
14.Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie.
15. Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte.

Analiza na te spotkanie TUTAJ!


Nasz partner przygotował bardzo korzystny pakiet powitalny, który można uruchomić dzięki linkowi i specjalnemu kodowi rejestracyjnemu. Nowi użytkownicy otrzymają pakiet o łącznej wartości 2350 PLN! Regulaminy znajdziecie TUTAJ.

  • Bonus od pierwszego depozytu 100% do 2000 PLN + 50 PLN dodatkowo
  • Zakład bez ryzyka do 100 PLN
  • MaxiZysk 200 PLN
  • 14 dni gry bez podatku

!REJESTRACJA!
Kod: TBD

Twórca społeczności Tenis by Dawid, analityk tenisowy, zawodnik amator i organizator Tenis by Dawid Cup. Z wykształcenia geolog.