PILNE. Dodatkowe turnieje Polskiej Ligi Tenisa w maju! [PLT]

Kalendarz wiosennych turniejów Polskiej Ligi Tenisa 2021 stale się zapełnia. Tylko w maju czeka nas ponad 40 turniejów na różnych poziomach umiejętności. Jako że miejsca bardzo szybko się rozchodzą, nie zwlekajcie z zapisami.

Rozgrywki Polskiej Ligi Tenisa w sezonie 2021 wystartowały dopiero w drugiej połowie lutego, ale zainteresowanie turniejami przeszło najśmielsze oczekiwania organizatorów. W ostatnim czasie coraz częściej dochodzi do sytuacji, że listy zgłoszeń na dany turniej zapełniają się na ponad miesiąc przed jego startem! Reagując na tenisowe potrzeby wszystkich zawodników federacji, Polska Liga Tenisa postanowiła w jednym miejscu ująć cały kalendarz rozgrywek. Kalendarz jest stale aktualizowany, a w najbliższych dniach pojawiać się będą kolejne zaplanowane turnieje. W samym maju rozegranych zostanie ponad 40 turniejów w całym kraju.

Dołącz do największej grupy tenisowej w Polsce – Nie śpię, bo oglądam tenis

Dodajmy, że wszystkie turnieje zaplanowane na najbliższe tygodnie są zarazem częścią składową cyklu Wiosennych Mistrzostw PLT 2021. Po dwóch najlepszych graczy z danego turnieju uzyskuje bezpośrednie prawo awansu do Ogólnopolskiego Finału Wiosennych Mistrzostw Polskiej Ligi Tenisa w swojej kategorii, który odbędzie się w trzeci weekend czerwca.

SPRAWDŹ: NAJBLIŻSZE TURNIEJE 1. LIGI (dla aktualnych i byłych zawodników PZT oraz trenerów i instruktorów tenisa ziemnego)

SPRAWDŹ: NAJBLIŻSZE TURNIEJE 2. LIGI (dla osób bez przeszłości zawodniczej w PZT, trenerskiej czy instruktorskiej)

SPRAWDŹ: NAJBLIŻSZE TURNIEJE PLT 45+ (dla osób bez przeszłości zawodniczej w PZT, trenerskiej czy instruktorskiej, powyżej 45. roku życia)

Już w czerwcu Polska Liga Tenisa otworzy dodatkowe ligi, w tym m.in. dedykowaną ligę dla kobiet oraz PLT 60+. Do tego czasu zapraszamy do gry w obowiązujących kategoriach!

DOŁĄCZ DO GRY W POLSKIEJ LIDZE TENISA. TURNIEJE NA RÓŻNYCH POZIOMACH UMIEJĘTNOŚCI!

Z uwagi na trwającą pandemię, turnieje odbywają się w pełnym reżimie sanitarnym. Na korcie w jednym momencie może przebywać maksymalnie pięć osób, a na poszczególnych obiektach obowiązuje założenie maseczek ochronnych (nie dotyczy oczywiście samej gry). Więcej informacji znajdziesz na stronie www.polskaligatenisa.pl