Hubert Hurkacz faworytem w starciu z Marco Cecchinato! Typy na mecz – II runda Roland Garros [ANALIZA]

Hubert Hurkacz - Monte Carlo
Hubert Hurkacz (fot. Hubert Hurkacz / twitter)

Przed nami polski dzień na Roland Garros, ponieważ o III rundę turnieju singlowego zagra Iga Świątek i Hubert Hurkacz. Oboje są faworytami swoich spotkań, lecz teoretycznie trudniejsze zadanie stoi przed Hubertem, o czym napisaliśmy poniżej. Jakie są Wasze typy na te spotkanie?

Hubert Hurkacz vs. Marco Cecchinato

Dołącz do największej grupy tenisowej w Polsce – Nie śpię, bo oglądam tenis

Polak na wielkich szlemach raczej nie kojarzy nam się dobrze, choć w głowie cały czas mamy znakomity występ na ubiegłorocznym Wimbledonie. Niestety to był jedyny tak dobry start Huberta na turnieju tej rangi. W pozostałych próbach odpadał najpóźniej już w II rundach. To mówi tylko jak wiele jeszcze ma Hubert do poprawy, także w kwestiach mentalnych, bo chyba nie mamy wątpliwości, że stać go na znacznie wyższe rundy turniejów tej rangi. Czy dziś poprawi swój najlepszy wynik na Roland Garros? Kursy mówią, że tak, ale pod kątem obstawiania totalnie bym odrzucił takie zakłady, bo notowania Huberta są tak wysokie, że całkowicie nie opłaca się grać nic w jego kierunku. Polecam jednak sprawdzić ofertę specjalną, którą zamieściliśmy na poniższej grafice.

Hubert w I rundzie zmierzył się z Giulio Zeppierim, a uporał się z nim w trzech setach, lecz dwa były bardzo długie. Nie jest to na pewno fakt, który działa na korzyść Polaka, ponieważ Włoch nie wychyla się nawet poza turnieje ATP Challenger, więc dla niego te kilkanaście gemów to był spory wyczyn, a mógł spokojnie nawet urwać seta lub dwa. Na pewno nie był to Hubert z poprzednich turniejów, gdzie w bardzo dobrym stylu potrafił ograć Pedro Martineza, Alberta Ramosa, Alejandro Davidovicha Fokinę czy Hugo Delliena. Korty w Paryżu należą do dość wolnych i to na pewno nie jest okoliczność sprzyjająca naszemu rodakowi. Pamiętajmy, że teraz zmierzy się z wiele bardziej doświadczonym Włochem, którego gra jest nieprzewidywalna i jest to gracz skłonny do sprawiania niespodzianek. Co prawda ostatnio tego nie pokazuje, ale jest to gracz wychowany na cegle, a półfinał French Open nie wziął się z niczego (odprawił wtedy m.in. Novaka Djokovicia). Marco ostatnio przegrał dość gładko z Kamilem Majchrzakiem, ale też równie gładko ograł powracającego Dominica Thiema. Mówiąc krótko, wyniki są zazwyczaj średnie, ale w roli underdoga ma prawo zaskoczyć. Potrafi bardzo dobrze serwować i operować ofensywnym bekhendem, a jego forhend wcale nie jest wiele gorszy. Hurkacz musi utrzymać koncentrację i jako faworyt ciąży na nim spora presja, tym bardziej, że jeszcze nigdy nie przebrnął tutaj II rundy. To dobry moment na przełamanie tej bariery, choć obstawiam, że spacerku tutaj nie będzie. Myślę, że jest spora szansa, że zobaczymy więcej niż trzy sety, a co za tym idzie kierunki w stronę liczby gemów czy też czasu meczu wydają się racjonalne.

Typ nr 1: powyżej 28,5 gemów
Kurs: 1,4 (forBET)

Typ nr 2: powyżej 130,5 minuty
Kurs: 1,99 (forBET)

Na naszej stronie znajdziecie dwie promocje na trwające Roland Garros:


Ponadto na naszej stronie zawsze możesz znaleźć widget z Typem dnia, który znajduje się po prawej stronie (komputer) lub na dole strony (wersja mobilna). Oprócz tego działamy także na telegramie, gdzie was serdecznie zapraszamy – TUTAJ.


Nasz partner przygotował bardzo korzystny pakiet powitalny, który można uruchomić dzięki linkowi i specjalnemu kodowi rejestracyjnemu czyli TBD – nowi użytkownicy otrzymają pakiet o łącznej wartości 3150 PLN! Szczegóły TUTAJ!

  • Zakład bez ryzyka do 1100 PLN od I depozytu
  • Bonus 100% do 2000 PLN + 50 PLN dodatkowo od II depozytu
  • 30 dni gry bez podatku
  • Typy na życzenie w naszej grupie

!REJESTRACJA!
Kod: TBD

forbet baner

Wspierając nas na Patronite, otrzymujesz więcej analiz


Zakaz uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia. Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie za sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia. 

Twórca społeczności Tenis by Dawid, analityk tenisowy, zawodnik amator i organizator Tenis by Dawid Cup. Z wykształcenia geolog.