Trzy dni promocji – na początek wtorek bez podatku! [forBET]

Legalny bukmacher forBET z okazji wprowadzenie nowej witryny internetowej oferuje trzy dni promocji! Pierwszą z nich jest gra bez podatku i obowiązywać będzie we wtorek – 18. stycznia czyli z kuponami na Australian Open najlepiej zdążyć przed północą!

Aby Twoje wygrane były wyższe aż o 14% wystarczy, że będziesz grał kupony AKO złożone z min. 3 zdarzeń – kurs każdego pojedynczego zdarzenia nie może być niższy niż 1.30.

Pełna regulamin oferty znajdziecie TUTAJ


Przypominamy także o specjalnej promocji na Australian Open czyli podział puli 50 000 PLN! Aby wziąć w niej udział należy przez minimum 10 dni grać kupony z chociaż jednym zdarzeniem z Australian Open za dokładnie 33 PLN!

Szczegóły: TUTAJ


Nasz partner przygotował bardzo korzystny pakiet powitalny, który można uruchomić dzięki linkowi i specjalnemu kodowi rejestracyjnemu. Nowi użytkownicy otrzymają pakiet o łącznej wartości 2350 PLN! Dokładne zasady znajdziecie TUTAJ.

  • Bonus od pierwszego depozytu 100% do 2000 PLN + 50 PLN dodatkowo
  • Zakład bez ryzyka do 100 PLN
  • MaxiZysk 200 PLN
  • 14 dni gry bez podatku

!REJESTRACJA!
Kod: TBD

Dyskusja o tenisie przez cały rok w naszej grupie!

Twórca społeczności Tenis by Dawid, analityk tenisowy, zawodnik amator i organizator Tenis by Dawid Cup. Z wykształcenia geolog.